2021 WINTER SEASON WINNERS

U9 G Saints

U9 Girls Saints

Coach Annelise

MVP Harper MIP Mirabelle Encourage Jasreet

U9 G Cubs

U9 Girls Cubs

Coach Lee

MVP Camilla MIP Elise

#_0020_Photo 3 - U9 Girls Terriers

U9 Girls Terriers

Coach Pete

MVP Ava & Luella MIP Elena

U9 G Foxies

U9 Girls Foxies

Coach Maddie & Scarlett

MVP Luella MIP Anna

U9 Bulldogs team

U9 Boys Bulldogs

Coach Lachlan

MVP Samuel MIP Benjamin

U9 Boxers Team

U9 Boys Boxers

Coach Chris

MVP Leo MIP Maxx

U9 Boys Saints Red

U9 Boys Saints

COACH Andrew

MVP Harley MIP Cameron Encourage Connor

U11 G2 Bloodhounds winners

U11 Girls Div 2 Bloodhounds

COACH NICOLE

MVP Evie Encourage Sienna

U11 Girls Saints Winners

U11 Div 2 Girls Saints

COACH DIMI

MVP Heidi MIP Zoe Encourage Lilia

U11 Girls Whippets Winners

U11 Girls Div 1 Whippets

COACH CHRIS

MVP Annabelle MIP Rhea & Sophie

##_Photo 11 - U11 Girls Dashers Team photo

U11 Girls Div 2 Dashers

COACH PAUL

MVP Gabriella MIP Isla Encourage Phoebe

##_Photo 12 - U11 Div 1 Boys Saints Team

U11 Boys Div 1 Saints

COACH TREVOR

MVP Jasper MIP Taj

U11 B1 Collies Team Photo

U11 Boys Div 1 Collies

COACH MICHAEL

MVP Mason MIP Josh

##_Photo 14 - U11 boys Retrievers Runner Up Team Shot

U11 Boys Div 3 Retrievers

COACH ANDREW

MVP Joshua Reason MIP Michael Encourage Gurfaraz

U11 B2 Saints winners

U11 Boys Div 3 Saints

COACH TRAVIS

MVP Ethan MIP Remi

##_Photo 16 - U11 B4 Saints Team

U11 Boys Div 4 Saints

COACH LUKE

MVP Ethan MIP Nathan

U11 boys 4 Shepherds winners

U11 Boys Div 4 Shepherds

COACH SOPHIE

MVP Brhan MIP Aiden

U11 Boys 4 Dobermanns

U11 Boys Div 4 Dobermans

COACH Samantha

MVP Brighton MIP Max

U13 G2 Blueys Team

U13 Girls Div 3 Blueys

COACH DANNY

MVP Ellia MIP Pearl

U13 Div 2 Dingoes

TEAMU13 Girls Div 3 Dingoes

COACH KATIA

MVP Xi-An MIP Scout

U13 G 3 Wolfhounds team

U13 Girls Div 2 Wolfhound

COACH ROB

MVP Danika MIP Lexi

U13 G3 Saints winner

U13 Girls Div 3 Saints

COACH STEVE

MVP Jenna MIP Belinda Encourage Siena

23

U13 Boys Div 2 Huskies

COACH Marcus & Mal

MVP Kiet MIP Noah

Photo 24b - U13 B4 Greyhounds Winner

TEAMU13 boys Div 4 Greyhounds

COACH BRAD

MVP Owen MIP Oscar

Photo 25 - U13 4 Boys Winners

U13 boys Div 4 Saints

COACH Garreth

MVP Storm MIP Charlie Encourage Mark

U13 B 5 Hounds Winners

U13 boys Div 5 Hounds

COACH HARRISON & DAVE

MVP Louis MIP Marcus Encourage Vaelen

U15 g1 Saints winners

U15 Girls Div 1 Saints

COACH MEL & MAL

MVP Mia MIP Maddie

U15 G1 Winners

U15 Girls Div 1 Wolves

COACH MAO CHE

MVP Alex MIP Lucy

U15 Girls 2 Cavalliers Winners

U15 Girls Div 2 Cavaliers

COACH DANI

MVP Fiona MIP Bianca Encourage Mia

U15G Kelpies Winners

U15 Girls Div 2 Kelpies

COACH LEANNE

MVP Kelsi MIP Ruby & Ava

U15 B 2 Saints Winners

U15 Boys Div 2 Saints

Coach Paul

MVP Finnegan & Jesse MIP Tane

U15 B3 Winner 2

U15 Boys Div 3 Saints

COACH ROY

MVP William MIP Cooper

U15 b4 Wolves team

U15 Boys Div 4 Wolves

COACH MARC

MVP Reece MIP Finn

U15 Boys Saints Div 5

U15 Boys Div 4 Hounds

COACH NATT

MVP Tobin MIP Xavier

U15 Boys Saints Div 5

U15 Boys Div 5 Saints

COACH NATT

MVP Declan MIP Sam

YG 1 Saints winners

Youth Girls Div 1 Saints

COACH CARRIE

MVP Mia MIP Amarli

Shibas Winners

Youth Girls Div 2 Shibas

Coach Chris

MVP Elle MIP Isabella

YG 2 Saints Winners

Youth Girls Div 2 Saints

COACH STEVE

MVP Sophie MIP Ella

YG 2 Foxes

Youth Girls Div 2 Foxes

COACh Mel

CHAMPIONS

U17 B 2 Saints Team

U17 Boys Div 2 Saints

COACH ROY

MVP Aiden MIP Brae

U17 Boys d4 Foxes

U17 Boys Div 4 Foxes

COACH Max

MVP Alex MIP Ben

U20 Boys Div 3 Saints

U20 Boys Div 3 Saints

COACH Linelle

MVP Ben MIP Oliver

U17 Boys Div 4 Rotties

COACH John

Best & Fairest Charlie MIP Finn